Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predstavite se :)

#1
Heart 
Predlazem da se kratko predstavimo, kazemo nesto o sebi, onoliko koliko smatramo da je potrebno , korisno za medjusobnu komunikaciju i u kojoj vam postojeci clanovi mogu pozeleti dobrodoslicu.Wink
Reply

#2
Dobar dan !
Ja prva je l..pa dobro..sta reci o meni..Zovem se Zorana i dolazim vam iz srema Big Grin ravnica ravnica..znate kako BAlasevic kaze mi u ravnici smo depresivni ljudi jer mi kad bacimo onaj tuzni pogled nema gde da se odbije, pa pogled putuje putuje.. Big Grin ali oni koji mene znaju nece se sloziti sa Balasem, ja sam vesela osoba ..volim zabavu i drustvo oko sebe..zato mi se i svidja sto srca chat..ovde su ljudi nasmejani i ne vredjaju nikog, lepo se zabavljamo i slusamo muzikicu..ali dobro nije mene Bagra naterao da ovde pisem o sto srca nego o sebi..kao sto rekoh jako sam druzeljubiva, malo brzlopleta i sto bi se reklo "sto na um to na drum "..msm da me moji iskreni prijatelji cene zbog toga..volim mnogo muziku i uzivam u njoj, volim da citam ..razocaracu vas nista pametno ne citam samo romancice Big Grin one prasnjave debele knjige ostavljam pametnijim od sebe .. Big Grin neka uzivaju..volim letoooo  ali volim i zimu zbog snega, jedva cekam da padne..volim kafu i nikotinski sam zavisnik Big Grin obozavam rafaelo kulice, samo kupovne, pa da znate sta da mi kupite kad zgresite nesto..uz rafaelo kuglice i  gratis pistace sve oprastam Big Grin ne volim lazi i prevare..retko kad lazem mogla bih reci i nikad, cak ni strance..sto vrv ne valja Big Grin iz nekih razloga, nepoznatih meni, uvek sam u centru zbivanja..kol'ko zracis tol'ko i privlacis vrv hihihihi Big Grin ajme Bog zna sta napisah sve ovde..ali ovde smo da se zabavimo tako da "nek' ide zivot" ljubi  vas vasa zoka-ledena i ne zaboravite da lajkujete nasu stranicu Big Grin sad odoh imam posla..moram malo da lajkiram malo nokte da lakiram Big Grin
Reply

#3
Ovako lejdis i dame ..... ja sam Aleksandar takodje dolazim iz srema drevni grad Sirmium pao pod napadom mletackih ratnika..... ostase samo temelji i nad njima moj grad Sremska Mitrovica koji obozavam. Takodje volim druzenje zezanje ispijanje rakice uz jutarnju kafu....a i poslepodnevnu .... bavim se pisamnjek kodova i skripti... da ja sam taj koji cita debele prasnjave knjige kako je navela zorana. Ma da nisam toliko pametan koliko drugi misle da jesam.... to nisam ja vec moja sauma. Inace na chatu me mozete prepoznati po nadimku xH4Dx ili Blentoo takodje sam IRC Helper koji vam moze pomoci ukoliko vam negde zaskripi. Toliko o meni bavim se takodje i grafikom jer sam graficar po profesiji .... obrada slika mi je uza specijalnost i veoma je cenim jer kako kazu ljudi "slika govori vise od hiljadu reci" ... Pozdravljam sve clanove foruma kao i korisnike na irc serveru. NAMASTE!!!
[Only registered and activated users can see links Click here to register]You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Reply

#4
Evo i ja cu malo da škrabam... posto sam relativno novi ovdje necu puno pametovat. Uglavnom trenutno zivim u Brčkom, Bosna... kazem trenutno jer sam ptica selica. Jos malo pa cu napuniti 26 godina (jbt led al se stari). Sta me karakterizira... hm... miran i povucen dok sam obucen haha Big Grin...Nezzz dosta za sada, ako nekog zanima nesto drugo neka se javi na chatu i pita slobodno. Big Grin poz Tongue
Reply

#5
Sta reci o sebi!sem da sam jako skromna
pozitivna ,i druzeljubiva osoba.Puna razumevanja i postovanja prema drugima.Sprema na sve u zivotu.Imam divnu poprodicu koja me cini jako srecnom i zadovoljnom .Toliko o meni skromnost je moja i mana i vrlina pa zato necu govoriti  ko sam sta sam i kakva sam to cu prepustiti onima koji me poznaju !!!!
Reply

#6
Evo ja cu biti šesti (6)...
Zovem se Sreta kao i što stoji u naslovu sa godištem...Clan sam mnogih foruma slicne sadržine kao ovaj zato što volim FILMOVE i sajtovi takve sadržine su mi zanimljivi...
Danas sam se uclanio i nisam stigo da vidim koliko nas ima ali videcu ovih dana.
Pokušacu dati svoj doprinos ako se za tim ukaže prilika ,voleo bih da mi se skrene pažnja ako nešto grešim ne vikom jer sam razuman covek i svi mi kad tad pogrešimo.
Živim u Timockoj krajini , porodican sam covek, društven, volm da se šalim . Veliki pozdrav svima i nadam se lepom druženju... Toliko za pocetak...
Reply

#7
Joj ne volim Predstavljanej al evo ukratko  Ja sam  dj  volim muziku sve sto vole mladi 74 godiste sam Iz Sremske Mitrovice  Normalna osoba volim iskrene Prijatelje Dobru muziku Radio Stosrca sve dobre ljude iskrene i naravno moju Zlatokosu
Reply

#8
hhahaa sta da kazem Bagra me zna najbolje.pozz Bagra brat.sto se tice mene taj sam gde je zabava,zezanje,dobro drustvo i sve sto ide uz to.skroman,volim putovanja hahaha ma ko ih nevoli,igram fudbal i basket,bavim se svim i svacimP.S.nisam narkoman hahahaha.mislim sve volim da radim a navise volim da cackam oko pc-a.sta jos.da ovde sam da upoznam nove ljude da jer sam takva osoba,pun razumevanja,pomocu ako mogu.poslusati i utesiti ako je neko u banani itd.riba sam u horoskopu.a ostalo sto vas zanima o meni slobodno pisete tamo na chatu i da NEBOJTE SE PISATI NEUJEDAM!!ahah cao drugari
Reply

#9
Big Grin Cao svima, ja sam Sandra kao sto vidite Big Grin Imam 25 godina Big Grin Zivim u Kraljevu. Sta da vam kazem, nadam se da cemo se lepo druziti .... Sve pohvale, za admine Smile Bagra svaka ti cast , Ljiljane i tebi da te ne izostavim  ..Big Grin
Reply

#10
Dolazim iz Novog Pazara Smile
Vrlo mlad sam, bavim se svim delovima Informatike Big Grin
Ovde sam da bih upoznao neke nove ljude i ubio dosadu Smile
Nadam se da cemo se svi lepo slagati...
Pozdrav Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)